Helvia FLOOR10A BK
Helvia
Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
Νέο
Helvia FLOOR10A BK
Helvia
Αυτοενισχυόμενο Subwoofer Εγκαταστάσεων 10" 200W / 8Ω
  • Slim σχεδιασμός για διακριτική εγκατάσταση
  • Woofer 10" με ισχύ 200W / 8Ω