Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice
Αυτοενισχυόμενο ηχείο 2 δρόμων 10" 1200W
  • Woofer 10" και κόρνα τιτανίου 1,5"
  • Ενισχυτής 1200W RMS class D με limiter
  • Απόκριση συχνότητας 53 – 20000Hz