Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice ELX200-10P
Electro Voice
10-inch 2-way Active Speaker – 1200W
  • Woofer 10" και κόρνα τιτανίου 1,5"
  • Ενισχυτής 1200W RMS class D με limiter
  • Απόκριση συχνότητας 53 – 20000Hz