Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
- Slim σχεδιασμός για διακριτική εγκατάσταση
- Woofer 10" με ισχύ 200W / 8Ω
- Ενσωματωμένος ενισχυτής Class-AB
- Auto power λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας
- Είσοδοι line και high-level σύνδεσης
- Βάσεις δαπέδου και τοίχου στη συσκευασία
Έχεις απορίες ή θες να κάνεις τηλεφωνική παραγγελία;
Καλέστε μας στο 210 21 30 405 & 210 21 30 406
HELVIA FLOOR10A BK | Αυτοενισχυόμενο Subwoofer 10", 200W/8Ω
Σχεδιασμός
Χαρακτηριστικά
Speaker TypeBass-Reflex Subwoofer
Frequency Response (-10 dB)35 Hz – 500 Hz
MAX SPL (1W @ 1m)83 dB
Crossover Frequency40 Hz – 150 Hz
Crossover Filter Slope18 dB/Octave
Nominal Impedance8 Ω
Woofer Cone Diameter10"
Amplifier ClassClass-AB
AES Power Rating100 W
Peak Power200 W
ProtectionShort Circuit, Overload, Thermal, Limiter
Input ConnectionsStereo Line Inputs (RCA), Hi-Level Stereo Inputs (Spring Speaker Terminal)
Power ConnectorVDE Socket with Fuse
Level ControlSub Level Control
Auto Power2-way Selector (AUTO, ON)
Power Requirement230 VAC (±10%) – 50 Hz
Max Power Consumption220 W
Housing MaterialMDF, Black Finish
Dimensions (W × H × D)635 × 178 × 400 mm