Helvia FLOOR10A BK
Helvia
Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
Helvia FLOOR10A BK
New
Helvia FLOOR10A BK
Helvia
Powered Installation Subwoofer 10" 200W / 8Ω
  • Slim design for discreet installation
  • 10" woofer with 200W / 8Ω power output